Värskenda oma teadmisi kaardimängus blackjack

Maailmas pole ühtegi teist mängu, mis võiks oma populaarsuselt blackjackiga võistelda. Euroopas tuntakse mängu juba 16. sajandist, aga Ameerika Ühendriikides algas selle võidukäik 18. sajandil. Kuigi mängu kutsutakse riigiti erinevalt, ei muuda see fakti, et mängu tuntakse kõikjal, kuhu kaardipakk levinud on.Ent tänapäeval pole vaja kaartegi – blackjack pole oma populaarsust kaotanud ka internetiajastul ning kui su arvutil või nutiseadmel on internet, või isegi kui seda pole, oled oodatud ühele partiile.

Kui sa pole mänguga õieti tuttav või oled midagi juba unustanud, siis tuletaksime meelde mõningaid asjaolusid, mis teevad blackjackist ühe parima viisi, kuidas puhata ning ühtlasi põnevust kogeda (blackjack reeglid).

  • Esiteks – blackjacki on väga lihtne selgeks saada. Kindlasti oled kunagi proovinud mõnd keerukat lauamängu loendamatute reeglitega, millest pole ühe õhtuga võimalik isegi õiget maitset suhu saada. Ning kui põhireeglid on selgeks saanud, siis selgub, et see oli kõigest jäämäe tipp. Blackjackiga aga nii ei ole – aastasadade jooksul on mäng võimalikult ümaraks lihvitud. Kõik geniaalne on ju lihtne. Reeglid saab selgeks paari minutiga ning mängides saab hakata kohe enda strateegiat välja kujundama või lihtsalt protsessi nautida.
  • Teiseks – blackjacki korral oled ise enda õnne sepp. Mida see tähendab? Seda, et tegu pole mänguga, kus pimedalt õnnele või heale juhusele loota. Blackjacki puhul sõltub pea kõik sinu otsustest ning strateegiast. Ära seda väljakutset pelga, kuna on ju suurepärane teada, et sina oled see, kes mängu puhul tõsiselt kaasa saab rääkida. Internet on täis kõiksugu nõuandeid ja strateegiaid, sinul jääb üle ainult leida endale sobivaim lähenemine ning see täiuslikuks lihvida.
  • Kolmandaks – blackjackiga on tõepoolest võimalik raha teenida, kui korralikult mängima hakata. Muidugi ei oleks Las Vegase kasiinod nii rikkad, kui kõik võidaksid, aga ometi on mänge, kus võitu on lihtsam teenida, kui mõne teise puhul. Ning blackjack on vaieldamatult üks neist mängudest, kus võiduvõimalus on väga suur, eriti siis, kui oled oma strateegia selgeks teinud.