Ruletireeglid ja mängu kirjeldus

Kes poleks sellest kirgi kütvast kasiinomängust kuulnud? Rulett on mäng, mis jaguneb kaheks põhiliseks variandiks: Ameerika ja Euroopa variant. Mõlema mängu reeglid on praktiliselt ühtsed, kuid on üks erinevus – Ameerika variandis on kaks nulli, kuid Euroopa omas vaid üks null.

Kuna mõlemad variandid on praktiliselt samasugused ja makstavad võidusummadki samad, kuid Ameerika ruletis on üks number laual enam, siis sellel põhjusel pikas perspektiivis kaotatakse Ameerika mängus rohkem raha. Seega kasiinol on pisut suurem eelis, kui teise variandi puhul.

Räägime Euroopa variandist

Seega, kuna mõlemad ruletivariandid on praktiliselt samasugused, siis võtame selles postituses aluseks Euroopa mängu. Mängu alguses tehakse panused (panustamisvoor), mis tähendab, et iga mängija paneb panused numbrile, kombinatsioonile, värvile (punane-must), paaritule või siis paaris numbrile. Pärast seda tõmbab diiler ruletiratta pöörlema ja kuulike asetatakse rattale vastupidiselt pöörlemissuunale.

Kuulike hüpleb ringi ja ühel hetkel peatub ning kukub ühele numbritest, mis jäävad vahemikku 0 kuni 37. Numbrist, millele kuul kukub, saab selle mängujaotuse võidunumber. Kõik mängus osalejad, kes selle õigesti ära arvasid, on võitjad ja neile makstakse kohe maksete tabeli põhjal võidud välja ja siis saab alustada juba uut keerlemismängu.

Rulett ja strateegiad

Kindlasti on paljud kuulnud, et just selles kasiinomängus on võimalik kasutada kavalaid strateegiaid, taktikaid või mingeid süsteeme, et oma võite kindlustada. Siiski on kasulik teada, et kasiino eelist päriselt kaotada ei ole võimalik.

Tegemist on õnnemänguga, strateegiaid võib katsetada, kuid lõpuks taandub siiski kõik juhuslikkusele ja õnnele. Seega ei tasu lasta ennast õnge võta jutust, mis lubab mõne ruletistrateegiaga padurikkaks saada. Räägitakse, et on loodud küll üks strateegia, millega on võimalik võita teoreetiliselt, kuid praktilises maailmas see siiski sedasi ei tööta. Milline see strateegia on?

Martingale strateegia – kas toimib?

Ilmselt kõige tuntum ruletistrateegia on Martingale, mis tähendab oma panuse kahekordistamist iga kord, kui panus kaotas (panustatakse värvidele) ja seda tuleb teha nii kaua, kuni saabub võit. Kui panus osutus võidupanuseks, siis saab alustada jälle algpanusega.

Teoorias see süsteem töötab, sest tõenäosusteooria väidab, et mingil ajal peab valitud sündmus aset leidma ja mängija võitma. Kui näiteks panustada alati vaid mustale värvile, siis mingi aeg see must peab ju tulema. Praktikas see aga niivõrd hästi ei toimi, sest sellisel juhul on tarvis piiramatut hulka panustamisraha ja limiitideta ruletilauda.

Online rulett – kus mängida?

Ruletimängudel saab osaled tavakasiinos kuid ka internetikasiinos. Mõlemal on omad eelised ja nõrgemad kohad.

Tavalises kasiinos on sotsiaalne ja ajaviiteline faktor väga suur, aga kahjuks ei saa valida just sulle sobivat seltskonda. Näiteks võib olla segav, kui lauas on lärmakad kaasmängijad, kes võivad meelelahutusliku kogemuse rikkuda. Pealegi ei saa maapealses kasiinos käia anonüümselt.

Internetis online-mängu nautides võid olla tundmatu ja pole tülikaid kaasmängijaid. Võimalik on mängurõõmu kogeda igal ajal ja pea igas seadmes, millel on veebiühendus. Lisaks antakse online-mängudel mitmeid boonuseid ja korraldatakse kampaaniaid. Veebis mängitav ruletimäng on tempokas ja põnev.

Online’s on ka enamasti võimalikud kõrgemad panused ning seega ka kopsakamad võidud. Raha saab kanda kohe oma pangakontole ning see jõuab sinna sageli juba mõne tunni jooksul (uuri konkreetsest kasiinost täpsemalt).

Kokkuvõtvalt saab öelda, et rulett on mäng, mida valides lähtu oma eelistustest. Internet on kindlasti selle mängu nautimiseks üks väga mugav paik ja mängude valik on rikkalik. Pealegi pakutakse ahvatlevaid boonuseid ja kampaaniaid.

Edu mängimisel!