Populaarseimad kasiinomängud

Kahtlemata on kasiinode ja mängusaalide külastajatel oma lemmikmängud, kus on saadud häid võite ning millega seonduvad alati head mälestused. Imelikul kombel ei erinegi maailma hinnatuimad mängud üksteisest väga palju.

Lemmikmängud võib jagada kaheks:
Lauamängud;
Mänguautomaatide mängud.

Selge see, et mänge võib jagada veelgi, kuid hetkel pole see vajalik. Lauamängude alla liigituvad nii rulett, kaardimängud kui ka täringumängud. Kuigi mänguautomaatidele on loodud tuhaneid mänge, on tuntud neist vähesed.

Lauamängud
Iga entusiastlik hasartmängude mängija teab, et kasiinode kuningad on pokker ja blackjack ning kuninganna on rulett. Nende kolme mängu lauad koguvad enda ümber alati kõige suurema hulga kaasaelajaid. Neid mängides tahavad oma õnne proovile panna, sest mine tea, vahest õnnestubki suur võit koju tuua. Huvitav on see, et mõningaid praegu populaarsetest mängudest ei mängitud kunagi üldse ning kasiino maksis külastajatele peale, et neid samuti mängitaks.

Mänguautomaadid
Mänguautomaatide saatus polnud alguses kuigi särav. Need pandi kasiinode pimedamatesse nurkadesse, kuna ei tekitanud mängijate seas üldse huvi. Nüüd on olukord teatavasti muutunud ning mõni mängudest on neis saanud nii populaarseteks, et neist on loodud uus versioone, kus võiduvõimalused ja jackpot on veel suuremad.

Eestis ning kogu maailmas on üks populaarsematest mängudest Book of Ra koos oma teise versiooni Book of Ra Deluxe’ga. Mängijate suhtes on need väga helded ning tihti võib pärast paari mängu juba mitmekordseid võite näha.

Populaarsuset teisel kohal on vahest Planet of The Apes, mis on inspiratsiooni saanud filmimaailmast. Nagu teada, siis olid filmid omal ajal väga populaarsed ning ahvide planeedi bossi Caesari käekäigule soovivad paljud kaasa elada.

Ka internetis pole populaarsemate mängude vahel suuri erinevusi. Netis on mängude valik üldiselt suurem ning ka võidud suuremad. See meelitab üha rohkemaid inimesi omale kontosid looma, sest kes ei tahaks kord elus suurt võitu saada.