Põhjused, miks käiakse netikasiinodes            

Tänapäeval on raske leida kedagi, kes poleks kuulnud võimalusest internetis hasartmänge mängida. Tänu tehnoloogia arengule, on virtuaalsed mängusaalid ehk internetikasiinod muutunud väärt meelelahutuskohtadeks, pakkudes inimestele võimalust nautida tõelist Las Vegast. Kasiinode kasutamisel internetis on harilike kasiinode ees ka mitmeid eeliseid.

Kuna paljud meist veedavad virtuaalses maailmas üha rohkem aega nii pere, sõprade kui ka kolleegidega suhtlemiseks, nii on Eesti ning muu maailma kasiinod üha paremini kohanenud inimeste igapäevaeluga. Nii saab uusi ja harjumuspäraseid hasartmänge mängida mugavatel ning meeldiva välimusega veebiplatvormidel ja rakendustes. Usutakse, et tulevikus muutub kasiinomängude internetis mängimine veelgi levinumaks.

Siin on mõningad põhjused, miks online-kasiinod on võitnud nii paljude mängijate südamed:

  • Mugavus ja ajasääst – üks levinumaid eeliseid on netikasiinode puhul võimalus mängida igal pool ning igal ajal. See tähendab, et soovi korral saab Eesti või muu maailma kasiino portaale külastada hommikul, õhtul või öösel, sõltumata sellest, kas oled kodus, teel või mujal. Internet on juba ammu muutnud aja ning ruumi tähendust, hõlmates ka kasiinomaailma.
  • Võimalus mänge tasuta proovida – tänapäeval pääseb netis ligi paljudele välismaa ning Eesti netikasiinodele, kelle pakutav mängude valik olulisel määral erineda võib. Selleks, et tekitada mängijates huvi uute mängude vastu, lubavad portaalid sageli erinevaid mänge tasuta proovida. Nii saavad inimesed kogeda midagi uut ning ilma raha kulutamata leida selline meelelelahutusviis, mis kõige rohkem köidab.
  • Boonused uutele ja olemasolevatele klientidele – iga netikasiino Eestis ja mujal maailmas püüab mängijaid millegi erilisega enda juurde meelitada. Üks kasutavatest võtetest on boonuste kasutamine. Enamasti meelitatakse nendega uusi kliente, ent ühtlasi tunnustatakse nii ka lojaalseid mängijaid.
  • Lai valik mänge – paljud tavakasiinod on väikesed ning neis saadaolevate mängude valik on piiratud, samal ajal kui internetis ruumi suurusel piiranguid pole, mistõttu saab neis ka väga suurt arvu mänge mängida.
  • Kättesaadav klienditugi – sõltumata sellest, kas mängite Eesti või välismaa portaalis, on oluline küsimuste tekkimise korral kiirelt abi saada. Parimad hasartmänguportaalid suudavad seda ka pakkuda.