Planet of the Apes sümbolid

Planet of the Apes kasutab erinevaid sümboleid ning lugusid, mis teevad mängu just nii eriliseks, kui ta on. Kuna mäng põhineb kahel filmil ning jutustab ahvide liidri Caesar’i erinevatest otsustest ning mõtetest, võib arvata, et tavalisse slotimängu see kõik ära ei mahu ning paremini saaks filmidest luua mõne seiklus- või strateegiamängu. Nii see pole.

Filmi fännidest saavad kindlasti ka mängu fännid, kuna suurepärane graafika ning filmi originaalmuusika jätavad ahvide planeedi juhi elust eheda mulje. Veel nauditavamaks muudavad mängu filmist tuntud näitlejate kujutised, mis mängivad ka slotimängus olulist rolli.

Sümbolite tähendus

Planet of the Apes’i, nagu ka iga teise mängu, edukamaks mängimiseks tuleb tutvuda mängus kasutatavate sümbolite tähendustega, kuna vastasel korral võivad mängu keskel tekkida küsimused, millele kohe vastust ei leia. Mängul on kaks erinevat rullikut, mis pöörlevad teineteisest sõltumatult. Üks neist asub kõrgemal ja teine madalamal. Esimene sümboliseerib filmi esimest osa, rise, ja teine selle järge, dawn.

https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/kasiino/?p=739

Allpool kirjeldame mängus kasutatavaid sümboleid, et mäng juba esimesest korrast alates arusaadavam oleks.

  • Rise boonus – selle sümboli võib saada ainult mängu rise-rullikul. Kui esimesel rattal saadakse rise-sümbol, saadakse iga ahvi või inimese pildi eest boonust.
  • Dawn boonus – selle sümboli võib saada vaid dawn-rullikul. Kõik inimeste ja ahvide sümbolid muutuvad samaks juhuslikult valitud sümboliks.
  • Wild – töötab iga sümboli jaoks kui jokker, välja arvatud rise- ja dawn-sümbolid.
  • Rise-scatter – kolme või enama rise-scatteri saamine panuseliinile annab 10 tasuta spinni.
  • Dawn-scatter – kolme või enama dawn-scatteri saamine panuseliinile annab 15 tasuta spinni.

Võib julgelt arvata, et mäng pakub teistsugust elamust kui teised slotimängud ning tõenäoliselt saab igast mängijast mõtteis ahvide planeedi elanik või vähemalt selle maailma fänn.