Planet of the Apes boonused

Tahaksin tänases postituses kirjutada lähemalt uue mänguautomaadi Planet of the Apes boonustest ja kuidas need täpselt töötavad. Kuna neid on üpris palju, siis mulle tundub, et selline postitus võiks paljudele mängimisel abiks olla, kuna jällegi eesti keeles ei ole nende mängude kohta niipalju materjali kui tahaks ja meil on ikkagi ka neid inimesi, kes võib-olla inglise keeles nii tugevad ei ole. Aga kõigepealt siis väike sissejuhatus ka, et millega üldse tegu.

Mängu lühikirjeldus

Ilmselt on paljud juba kursis, aga kes veel pole, siis tegu on NetEnt 2017. aasta lõpus väljalastud uue mänguga, mis põhineb samanimelisel Hollywood’i filmideseerial ja sellel on kaks kõrvutiasetsevat mänguala Rise ja Dawn. Kummalgi alal on 5 rullikut filmidest tuntud tegelastega ja sümbolid 10, J, Q, K ja A. Kaardimängudest tuntud sümbolid 10 – A toovad kõige väiksemaid võite, inimesed on tugevuselt järgmised ja peavõidud tulevad koju ahvide tegelaste pealt. Võitude kogumiseks peaks siis võiduliinile kokku ritta saama vähemalt 3, aga ideaalis kuni 5 ühesugust sümbolit. Kummalgi mängualal on siis 3 rida ja 20 võiduliini. Sisuliselt on seda mängides tunne, nagu mängiks korraga kahel slotimasinal. Samas panuste hind on üpris madal (0.20 münti), seega ei pea kartma, et kahe mänguvälja tõttu ülisuuri kulutusi tuleks teha.

Boonused lisavad mängule täiesti uue taseme

Minu arvates ongi boonused selle mängu trump, sest neid on palju ja hea õnne korral võib oma võiduvõimalused nendega tõeliselt taevasse tõsta. Sisuliselt on maksimumvõit 600,000 ja see on mega! Selle võitmine muidugi pole teab mis lihtne, aga juba sellise võimaluse olemasolu viib mänguelamuse täiesti uutele tasanditele. Sellist summat on võimalik võita Dawn mänguala tasuta keerutustega, kuna mängu panuste maksimumlimiit on väga kõrge – 200 münti keerutuse kohta. Ka kõige kriitilisema meelega inimene peab lihtsa arvutuse tulemusel tunnistama, et 3000 – kordse panuse võitmise võimalus on siin muljetavaldav.

Boonuste loetelu:

Virnas “wild” kaardid ehk muutujad, mis kopeerivad end ühelt ekraanilt teisele (näiteks nagu WMS-i “Kiss” slotimängus).
Vasakpoolses funktsioonis saab muuta kõik kõrge väljamaksega sümbolid koheseks sularahavõiduks.
Parempoolses funktsioonis saab muuta kõik kõrge väärtusega sümbolid üheks kõrge väljamaksega sümboliks.
Kahekordne (dual) funktsioon käivitab erifunktsiooni, kus igal rullide komplektil keerleb ainult üks sümbol (selline funktsioon on ka näiteks Play’n Go’s 7 Sins mänguautomaadil).
Rise ala tasuta keerutused koguvad kokku kõik ekraanile ilmunud “wild” ehk muutuvad sümbolid, mis paisatakse mängu ühe suure super-keerutuse ajal tasuta keerutuste lõpus (samal põhimõttel töötavad ka Thundercatsi slotimängu Mumm-Ra tasuta keerutused).
Dawn tasuta keerutused koguvad sümboleid extra korrutajate, “wild” muutujate ja tasuta keerutuste jaoks.

Mida võiks järeldada

Tõin välja näiteid teistest mängudest, et näeksite, et sisuliselt pole ükski neist funktsioonidest täiesti ainulaadne, välja arvatud virnastatud muutujad ja tasuta keerutuste boonusmängud. Samas on nede kõigi boonuste koosesinemine üpriski haruldane. Osad mängukriitikud on ka öelnud, et paljud nendest boonustest võivad osutuda pigem segavaks, kui abistavaks, kuid soovitan igaühel seda siiski ise enda jaoks otsustada.

Mulle selline valikuvõimalus ja rikkalikkus jällegi meeldib ja ei lase sellest mängust väga kiiresti ära tüdineda. Seega soovin teile head avastamisrõõmu ja mänguõnne aastal 2018!