Mis on online mäng Book of Ra Deluxe?

Tehnoloogiajastul elades on üks suurimaid plusse see, et kõik vajalik on käeulatuse kaugusel – kas nutitelefonis või vähemalt arvutis. Netis saab lisaks töötamisele, arvete maksmisele ja sisseostude tegemisele ka meelt lahutada.

Online-kasiino ning mänguautomaadid on väga levinud viis vaba aja veetmiseks. Arvutite arenedes on oma niši selles vallas leidnud kõige erinevamate valdkondade esindajad, sealhulgas ka kasiino ning mänguautomaadid. Nii saab kasiino või mänguautomaatide põnevust tunda kodunt väljumata.

 

Kui rääkida mänguautomaatidest, mis on alati oma erkade värvide, meloodiate ja animatsioonide poolest silma hakanud, siis populaarseim neist on Book of Ra, mida on juba mõnda aega lisaks kasiinodele saanud mängida ka internetis – oma telefonis või arvutis.

Mis on Book of Ra Deluxe?

Kujundlikult võib öelda, et see on maailma üks loetumaid fantaasiaraamatuid. Book of Ra’d saab mängida kahes versioonis – klassikaline ja Deluxe. Peamine erinevus on see, et klassikalisel mängul on panuseliine üheksa, kuid Deluxe’l kümme. Mõlemal mängul on viis rullikut, mida võib ka automaatselt spinnida.

 

Mängus omavad tähtsat rolli sümbolid, mis ratastel rullikutel ringi käivad. Book of Ra Deluxe on oma vanast Egiptusest pärit kujunduse hästi säilitanud ka online-versioonis. Näeme mängus nii Ra-silma, skarabeusi, hieroglüüfe, vaarao Ramsest kui ka arheoloogi, mis on mängu üks kõige väärtuslikumaid märke. Kui olete aktiivsele liinile saanud viis ühesugust erisümbolit, muutub mängu käik veel põnevamaks ning suureneb võimalus suuri summasid võita.

Sümbolite tähendus

Nagu ka teistes online mänguautomaatides, on ka Book of Ra Deluxe erisümbolitel kindel tähendus:

 

  • Raamatu sümbol – kui olete spinninud kolm, neli või viis raamatusümbolit, siis aktiveerub kümne boonusmängu režiim. Raamat tähistab selles mängus wild- ja scatter-sümboleid.
  • Arheoloogi sümbol – see sümbol annab võimaluse võita väga suure summa, kuna sinu panus korrutatakse läbi suure koefitsiendiga.

 

Book of Ra Deluxe’t tunnustatakse kui üht populaarseimat ja meeldivamat mänguautomaadi mängu mitte ainult internetis, vaid ka kasiinodes. Üks mängu edu võtmeid on suur väljamaksete tihedus. Suurt rolli mängib ka suurepärane graafika ning heliefektid, mis ka pikema aja jooksul ära ei tüüta.