Mis on spordiennustus?

Spordiennustus on hasartmängutüüp, kus tehakse panuseid erinevatele spordialadele, püüdes ennustada mängu lõpptulemust. Spordiennustus on tegelikult väga laia haardega – kuigi klassikaliselt käivad sinna alla igasugused sportmängud, siis näiteks Suurbritannias armastavad inimesed panustada igasugustele kummalistele asjadele, mis ei ole spordiga üldse seotud: näiteks et mis ilm tuleb jõuludel.

Ka see käib laias laastus spordiennustuse rubriigi alla. Või näiteks see, kui britid said kihlveokontorites panna panuseid aasta 2000 lähenedes, et kas tuleb milleeniumiga maailmalõpp või mitte. Lisaks saab panuseid teha veel valimistulemustele, reality showdele ja spordivõistlustele, kus osalejateks ei ole inimesed: koerte võidujooks ja hobuste võidusõit.
Seega on spordipanuste tegemine kultuuriti erinev ja selle haare on ülilai.

Näiteks USA-s pannakse suurimad panused jalgpallile, Ameerika jalgpallile, korvpallile, pesapallile, jäähokile, trekisõidule, autorallile, poksile ja võitluskunstidele. Paljud nendest aladest on populaarsed ka Euroopa kihlveokontorites. Kas teadsid näiteks, et meie lõunanaaber Läti on kõva jäähokimaa? Sellest lähtuvalt on ka panused jäähokile selles riigis palju suuremad.

Kuidas saab panuseid teha?

Et teha sprordiennustus online keskkonnas, tuleb kõigepealt registreerida end mõne online kasiino veebilehel kasutajaks. Valik on siinkohal päris lai – ainuüksi Eestis on terve hunnik litsenseeritud online kasiinosid, mis pakuvad spordiennustuste tegemist. Just sulle sobiva kasiino leidmiseks tasub lugeda läbi, mis on nende hinnad – ehk mis on nende koefitsiendid, mida kasutajad nendest räägivad, kui kasutajasõbralik on nende online portaal jne. Kui online kasiino valitud, teed sinna kasutajakonto, siis sulle saadetakse kinnitus e- mail ja siis oledki sees.

Panuse tegemiseks tuleb oma konto kaudu teha rahaline sissemakse, olenevalt kui suurelt ja millisele spordialale soovid panustada ja kui panused tehtud, saad nautida sportmänge palju suurema hasardi ja naudinguga kui sa kunagi varem ette kujutasid. Kui olid juba enne suur jalkafänn, siis oota, kuidas sa hakkad nüüd sellele kaasa elama, kui oled sinna ka raha sisse pannud!

Võidud ja nende väljamaksed

Juhul kui õnnestub midagi võita, siis toimivad need lehed üpris kiiresti ja võidusumma kantakse üle sinu kontole, mille saad siis kas välja võtta oma panga või siis hoopis paypali kaudu – neid variante on erinevaid ja kasutamine on tehtud väga lihtsaks ning mugavaks. Kui meil Eestis teha spordiennustus online kasiinos, siis sellisel juhul väljamakset sularahas ei tehta. Läbi internetipankade on kõik ametlikum ja puhtam. Oleme ju ka lõppude lõpuks e -riik!

Nautigem oma lemmikspordiala täiel rinnal!