Kasiino erinevad boonused

Piltlikult öeldes võiks kasiinode boonuseid vaadata kui maitsvat sööta, millega kasiinoportaal püüab kalakesi ligi meelitada. Muidugi peitub sööda sees ka konks, kuigi vahel võib siiski imestada, et miks on sööt nii rikkalik.

Miks peaks konksu otsa panema sellise delikatessi, kui kala hakkab ka tavalise leiva külge? Vastus on lihtne – kasiinoportaalide vaheline konkurents on väga tihe, mistõttu peab iga kasiino sammu võrra edasi minema, et teiste seast paremini välja paista.
Üks populaarsemaid boonuseliike on liitumisboonus.

See on tihtipeale ka kõige heldem. Kasiino (optibet) võib pakkuda näiteks kindlat arvu tasuta mänge või sissemakstud raha kahe- või isegi kolmekordistamist. Kiire põige mõne kasiinoportaali lehel näitas loo kirjutamise hetkel, et pakutakse näiteks viitkümmet tasuta spinni mänguautomaadil või kahekümne euro suurust boonust.

Pakkumised on head, kuid nagu öeldud, on seal ka konks. Enamasti peitub see tingimustes, millega nõustusite juba kontot luues. Näiteks ei saa te boonust või teenitud raha enne välja võtta, kui olete teinud kindla arvu panuseid. See on mõistetav kindlustus selle vastu, et tarkpead ei võtaks raha kohe välja, kui boonuse saavad. Kasiino huvides on see, et te edasi mängiksite ning boonus aitab kenasti konksu huule külge haakida.

Samas ei jagata boonuseid vaid uutele tulijatele, aga ka lojaalsete mängijatele, kes käivad ühes kohas regulaarselt ning sinna palju raha panevad. On tore tunda end hinnatuna, mistõttu hoiavad seesugused boonused mängijaid teistelt portaalidelt paremaid pakkumisi otsimast.

Ühtlasi on üks eripakkumiste liik boonuskood. See on tavaliselt võtmesõna, mille saab kindlasse kohta kirjutada. Koode leiab erinevatel viisidel – vahel pakub kasiino neid mängijatele, kes on pikemalt mänginud, kuid vahel on need peidetud mõne teksti või reklaami sisse, mistõttu tasub tähelepanelik olla.

Üks pakutavaid boonuseid on kaotuskindlustus – see on protsent, mis makstakse välja kaotuse korral. Näiteks võite saada kaotatud raha 20% ulatuses tagasi. Kui kaotate mängus kümme eurot, maksab kasiino teile kaks eurot tagasi.

Selge see, et mõni pakkumine on teisest parem, kuid ei tasu unustada, et kuskile on igal juhul ka konks peidetud. Kui tahad olla nutikas mängija ning tõesti boonuseid enda kasuks ära kasutada, sunni end ka tingimusi läbi lugema, enne kui millegagi nõustud.