Hasartmängud internetis – hea ajaviide ja meelelahutus

Hasartmängud internetis – põnev vaheldus halli argipäeva

Miks mitte eemalduda vahel hallist argipäevast ja vaadata, millist põnevust ja head ajaviidet võivad pakkuda kasiinomängud internetis. Lisaks põnevusele saadab sind nõnda ka võimalus, et võidad raha. Hasartmängud internetis on populaarsed olnud juba mõnda aega, miks mitte uurida neid lähemalt!

Millised hasartmängud internetis on kõige huvipakkuvamad?

Põnevaid hasartmänge leiab nii maapealsetest n-ö päris kasiinodest kuid ka internetikasiinost. Enamasti jaotatakse peamised kasiinomängud kolme erisugusesse liiki:

 • Slotid (ehk mänguautomaadid)
 • Lauamängud, kaardimängud (live-rulett, live-Blackjack jne)
 • Spordikihlveod

Väga tuntud on just mänguautomaadid (slotid), mille valik on tõeliselt lai mitmetes kasiinodes, seega kirjeldame, miks just need on paljudele inimestele huvipakkuvad. Mänguautomaate on igas kasiinos väga palju ja see kehtib nii füüsiliste kui ka virtuaalsete kasiinode kohta. Hea on teada, et kaasajal ei pea mänguautomaadil mängurõõmu tundmiseks minema päriselt kasiinosse kohale. Sa leiad palju erinevaid mänguautomaate näiteks ka online-kasiinost ja paljudel mängudel on rohkesti boonuseid ning eriauhindu. Jackpot’ist rääkimata. Slottide mängimine on närvikõdi tekitav, sest soovi korral saad kasutada väikest panust ja auhinnad on seevastu suured.

Mänguautomaatide graafika on kõrgetasemeline

Niisiis on mängurõõm automaatidel muutunud üha kättesaadavamaks ja sa ei pea mängimiseks vajutama reaalset nuppu või keerutama päris rullikuid. Hoopis saad mugavalt kodus olla ja nautida põnevat ning samal ajal ka kaunist vaadet. Mugavuse nimel saad valida mängus ka automaatsed keerutused, mis tähendab, et sa ei pea ise suurt midagi tegema, vaid põnevust nautima!

Slottide puhul leiab palju erisuguseid teemasid, mis on seotud näiteks videomängude, koomiksite või isegi mängufilmidega. Graafika on üllatusi pakkuv ja kaunis ning on päris kindel, et enda jaoks meeldivaima teema leiab iga mänguhuviline.

Spordikihlveod – vanim hasartmänguliik

Kas teadsid, et spordikihlveod hasartmänguna on olnud olemas juba lausa tuhandeid aastaid? Kihla hakati alguses lihtsalt ajaviiteks vedama, kuid nüüdseks on sellest saanud tohutult suur üleilmne äri. Kõige suurem hoog anti ennustustele sisse mõistagi siis, kui panuste panemine sai võimalikuks interneti vahendusel.

Kui spordiennustused leidsid tee internetimaailma, sai see hasartmänguala sisse suurema hoo kui ei iial varem. Muutus ju see tegevus paljudele rohkem kättesaadavaks ja seetõttu ka hakati kihlvedudega tunduvalt enam tegelema. Pealegi ei ole tarvis kodust ära minna, vaid saad kiirelt sõlmida sulle huvipakkuva kihlveo, selleks läheb aega vaid mõni minut! Mõistagi on veebis hästi lihtne vaadata iga sündmuse koefitsienti. Kogu teave võistluste, panuste ja kõige muu kohta on kiirelt kättesaadav. Veelgi kiiremini saad oma huvialale ligi nutitelefoni vahendusel, sest saad kihlvedu sõlmida kas või liikvel olles, ei ole oluline, kus ja millal sa parasjagu viibid. Spordiennustused on kättesaadavad igale huvilisele ja interneti olemasolu on seda kahtlemata soodustanud. Kihla saab vedada praktiliselt kõikide spordialade peale.

Muidugi on suur osa hasartmängudes ka õnnel, sest sageli sõltub edu just sellest, kui palju sul juhtub õnne olema. Teadagi ju spordisündmuse tulemusi ette näha täpselt sada protsenti õigesti, on praktiliselt võimatu. Siiski on olemas mõned strateegiad ja kasutada saad oma kogemusi ning teadmisi. Võib-olla on mõni spordiala sulle nii südamelähedane, et tead meeskondadest ja mängureeglitest absoluutselt kõike? Miks mitte siis oma teadmisi ära kasutada ja anda mängujälgimisele adrenaliini pisut veelgi juurde. Spordiennustuste tegemine pakub tõeliselt head mängurõõmu!

Miks valida meelelahutuseks just internetikasiino?

Hasartmänge on internetis rohkesti, seega võib mõnikord olla valik väga raske, samuti tuleb online kasiinosid üha juurde. Kas tahaksid siiski leida usaldusväärset ja samas lihtsalt ülesehitatud paika mängimiseks? Eestis on rohkesti suurepäraseid online-kasiinosid ja julgeme seda väita lähtudes järgmisest:

 • Need on väga kasutajasõbralikud
 • Pidevalt on käigus head sooduspakkumised
 • Mängude valik on tõeliselt rikkalik
 • Klienditeenindus on pädev ja kliendile orienteeritud
 • Maksevõimalused on mugavad
 • Spordikihlvedude võimalused on suurepärased

Huvilisele pakutakse rohkesti kasiinomänge. Tunne põnevust, mängides oma lemmikuid-automaadimänge, kaarte või lahedaid lauamänge. Sa saad seda kõike kogeda kus iganes soovid ja millal iganes aega leiad.

Kas hasartmängudega saab tõesti internetis raha teenida?

Kasiinomängud tulevad enamasti mõttesse kahel juhul – laheda meelelahutuse leidmiseks või lootuses võita suurem summa raha. Eks ole ju tõsi, et raha paneb rattad käima ja mille muu ümber veel meie elu pidevalt keerlema kipub? Kuid on ka üsna selge, et viimati nimetatud põhjus ei ole kasiinomängudega tegelemisel üldse hea eesmärk. Tõenäoliselt ei ole kasiinosõltuvus, võlad ja muud probleemid sinugi jaoks ahvatlevad väljavaated. Seega, kuidas probleeme vältida ja kasutada hasartmänge üksnes toredaks meelelahutuseks, võtmata ohtlikke riske?

Kindlasti tasub silmas pidada, et kasiinomängude põhieesmärk ei tohi olla ainult suure raha teenimine. Eelkõige on see ikka ju meelelahutus, mõnus ajaviide.

Kogu see teema aga ei välista seda, et kasiinos raha võita polegi võimalik. Päris kindlasti on ja vahel rohkemgi kui loota julged. Kasiinomiljonärid ei ole väljamõeldis ja iga päev ning iga hetk leidub inimesi, kellele naeratab ootamatu mänguõnn suurte rahasummade näol.

Kasuta ära pakutavad boonused

Selleks, et võita raha riskivabamalt, on hea idee võtta kasutusele pakutavad kasiinoboonused. Tegemist võib olla rahalise boonusega või näiteks hoopis tasuta spinnidega – mõlema puhul saad neid tasuta ära kasutada, et võita ilma ise panustamata raha. Juhul, kui võidadki, siis on tegemist päris reaalse rahaga! Kasiinoajaloost on teada juhtumeid, kus mängijatele ongi naeratanud õnn ja nad on võitnud suuri rahasummasid tänu tasuta mängudele.

Strateegilised mängud on kasulikud

On loogiline, et keerutusmängude, keno loto ja muude niisuguste mängude puhul strateegiatega tegemist ei ole, vaid võit oleneb suuresti üksnes õnnelikust juhusest. Samamoodi ei saa aga rääkida spordikihlvedude ja kaardimängude kohta. Mõlemates mängudes on võimalik kasutada strateegiaid ning kuigi ka õnnejuhus on oluline faktor, siis ka läbimõeldud otsused, oskused ja teadmised aitavad rahateenimise võimalusele kaasa.

Enne päris oma rahaga panustamist on vägagi mõistlik testida igasuguseid erinevaid mängustrateegiaid demomängudes. Blackjack näiteks on selline mäng, mida saab rahulikult igal pool tasuta harjutada, kas internetis või siis lihtsalt kaardipakiga. Nõnda saad teadmisi, kuidas erinevates mängusituatsioonides reageerida ja tegutseda.

Kui su pikem eesmärk ja peamine soov on siiski hakata raha teenima, siis päris kindlasti ei tohiks tegutsemisega kiirustada – kogu teadmisi, katseta palju ja alles siis alusta reaalse rahaga mängimist.

Tähis on eluterve suhtumine! Pea meeles:

 • Hasartmängud internetis on õnnemängud ja suhtu neisse nõnda.
 • Kasiinomängud on eelkõige meelelahutus, sellest ei tohiks saada töö või halb sõltuvus.
 • Panusta üksnes raha, mille kaotamist saad endale lubada. Ära panusta eluks vajalikku raha.
 • Kui tundub, et sa aina kaotad, siis tee paus ja proovi uuesti millalgi hiljem.
 • Ole kursis riskidega, ära lase adrenaliinil endast võitu saada ja panna rumalaid tegusid tegema.
 • Tee eeltööd. Mängi tasuta mänguversioone ja uuri strateegiaid.