5 parimat, kasiinomängu, mida tasub proovida

5 parimat kasiinomängu, mida tasub proovida

 

Mulle meeldib vahel mõnusasti aega veeta kasiinomängude seltsis ja pean end nende mängude alal sama hästi kui professionaaliks. Eks aastate jooksul on mul kujunenud välja ka omad lemmikud, mis muidugi ei tähenda seda, et ma poleks avatud kõigele uuele ja huvitavale. Mõistagi meeldivad mulle pigem mängud, mille võiduvõimalused on head. Sest kes sooviks hasartmänge mängida nõnda, et üldse ei võida? Millised on minu arvates 5 parimat kasiinomängu, mida tasub proovida?

Kas mänguautomaadid, ruletilaud või kaardimängud?

Ma saan väita, et lemmikud leiduvad mul nende kõigi seas. Kõik oleneb parasjagu valitsevast meeleolust. Kui soovin lihtsat, kuid samas visuaalselt põnevat ajaviidet, siis valin slotimängud. Kui tahan pisut tööd anda ka ajule, katsetada erinevaid strateegiaid, siis asun mängima kaardimänge või „istun“ virtuaalse ruletilaua taha.

Üldiselt on kõige populaarsemad muidugi mänguautomaadid. Neil mängitavad mängud on väga lihtsad, ei nõua erilisi oskusi või teadmisi, kuid on samal ajal väga head meelelahutajad. Mänguautomaatide tundmaõppimine ei võta kaua aega ja seegi on üks põhjustest, miks need on niivõrd populaarsed.

Niisiis tutvustan: 5 parimat kasiinomängu, mida tasub proovida!

Igaks juhuks ütlen, et need on minu isiklikud lemmikud, mis on mulle aastate jooksul toonud nii mõnegi kopsaka võidu.

1) Book of Ra deluxe – aegumatu slotikas

Book of Ra on minu absoluutne lemmik olnud juba aastaid! Praeguseks on see mäng läbinud aga uuenduskuuri ja on veelgi põnevam ning paremate võiduvõimalustega. Ma ei oskagi täpselt seletada, mis võlu sellel mängul on, kuid võib-olla mulle lihtsalt meeldib iidse Egiptuse temaatika?

Book of Ra mäng on maailmas üks populaarseimaid ja igaüks, kes on kasiinoga kas või põgusalt kokku puutunud, on seda mängu suure tõenäosusega näinud. Minu jaoks on nii mõnedki suured võidud tulnud just sellest mängust, täpsemalt Book of Ra boonusmängust. Seega, kui ühendada paeluv teema ja keskmisest paremad võiduvõimalused – siis polegi enam rohkemat lemmiku staatusesse saamiseks tarvis.

Mega Moolah – progressiivne mänguautomaat

See mäng on populaarne suurte jackpottide tõttu. Just Mega Moolah mängu „süü“ on see, et maailma on juurde tulnud päris mitu kasiinomiljonäri. Kõige ihaldusväärsem on ka selle slotika puhul boonusmängu pääsemine, kuid Mega Moolahis on see üsnagi keerukas.

Minul on siiski olnud päris palju mänguõnne ja ma arvan, et just seetõttu pääseski Mega Moolah minu parimate mängude edetabelisse. Kui sulle meeldib lahe graafika ja džungliteema ning ihkad jahtida suuri võite, siis soovitan sinulgi seda mängu proovida.

Rulett – legendaarne

kasiinomängu

Jah, rulett! See võib esmapilgul kõlada igavalt, kuid rulett on tõeline kasiinoklassika ja mina arvan, et väga paljud teised mängud sellega võistelda ei suuda. Ruletis on rohkesti mitmesuguseid panustamisvõimalusi ja nii mõnedki strateegiad, mis väärivad lähemalt tundmaõppimist. See on mäng, mis pakub kõike – hasarti, nuputamist, kaasaelamist, võiduvõimalusi ja head ajaviidet.

Videopokker

Eriline soosing kasiinomängude seas kuulub minu puhul videopokkerile. Videopokker tähendab, et mängitakse arvuti, mitte teiste mängijate vastu. Tegemist on justkui tavapokkeri ja slotikate ühendamisega. Videopokkeril on slottidele sarnane lihtsus, kuid pokkerile omane strateegiate kasutamise võimalus. Olen just videopokkeri abil arendanud oma üldiseid pokkerimänguks vajalikke oskusi kõvasti edasi.

Blackjack

Mulle meeldib reeglite lihtsus, kuid samas võimalus ka oma peaga mõelda. Lauamängudest on minu lemmik seetõttu just Blackjack (mõtlesin kaua, kumb neist siia panna, kas pokker või Blackjack). Olen selle kaardimänguga tegelenud kaua ja tean, millised võimalused mul on ning millal tuleb mäng lõpetada. Kirjutan tulevikus kindlasti lähemalt ka sellest, millised on minu Blackjack’i nipid ja kuidas mul on õnnestunud selle mänguga tasapisi teenida.

Need olid minu eelistuste põhjal 5 parimat kasiinomängu, mida tasub kindlasti proovida!